Inloggen
Laatste update: 19 Oct 2020 7:19 Europe/Amsterdam

Finale Judo Starters Toernooien 2019

  • Published in Nieuws

Net zoals voorgaande jaren werd de finales van de judo starters toernooien weer gehouden in sporthal “Noorderslag” in Slagharen.
Zaterdag 7 december 2019 was de dag dat ruim 70 deelnemers van de drie afdelingen van BSV Anbergen, Judo Dedemsvaart, Koizumi, Haragei Hardenberg en Judovereniging Vos bij elkaar kwamen op de judomat.

Er werd op 4 matten gejudood waar de officiële scheidsrechters van JBN alles in goede banen leidde en met enige regelmaat de hoogste score ippon op het bord liet noteren.
Om de opgedane kennis in de praktijk te brengen zal nu spoedig de stap genomen moeten worden om aan een ‘echt’ judo toernooi in de regio mee te gaan doen.
De prijsuitreiking maakte diepe indruk op menig beginnende judoka en de grote supporter schare. In een pikdonkere sporthal ging men onderbegeleiding van opzwepende muziek en sfeervolle verlichting op weg naar het erepodium.
Staande op het erepodium mochten ze een prachtige prijs in ontvangst nemen.
Een gemoedelijke sfeer en een goede organisatie van de gezamenlijke judo afdelingen van de BSV Anbergen zorgde voor een prachtige verloop van het toernooi, voor menig judoka en aanhang was het een onvergetelijke judomorgen.

De kampioen van de diverse poules zijn geworden:

Anna Olthof, Mark Benjamins, Sophie Janssen, Daan Hagels, Teun Bongers, Timo van Dalen, Stijn van der Weide, Jovani Alferink, Bram Olthof, Kyan Groote, Lars Eijsink, Troy van der Sligte, Ineke van de Geest, Brandon Langerijs, Kaylee Lambers, Ruben Meilink, Ryan Westerkamp

2e zijn geworden: Meike Zandstra, Owen Haverkort, Ervin Nijkamp, Sven Winkelman, Xavi Pathuis, Jilano Pruisscher, Kejano Alferink, Levi van der Sluis, Luca Kristiaans, Levi de Keijzer, Laura Doldersum, Kaya Ensink, Sem Kremer, Sven Koops, Ryan Prins, Bram Hoogeveen, Damian Langerijs

3e zijn geworden: Isabella Mager, Thijs Buit, Dave Busscher, Amber Doek, Rowan Werter, Tim Prins, Thijs Bertels, Bram Nijstad, Jurre Hoes, Jesse Stelpstra, Thijs Bos, Lars Kivits, Luuk Prins, Niels Eefting, Mike Kosters, Rob Kosters, Roan Timmer

Gedeeld 3e: Sebastiaan Averesch, Ilse Muis, Nova-Lee Smit, Milan Kosse, Julian Strijker, Guus Tinselboer, Sem Sandker, Brent Mensen, Daan de Boer, Tristan Bruinsma, Simon Jonker, Lars Schonewille, Ruben Averesch, Milan Smink, Wesley Metselaar, Tim Zuidema, Milan Kosters, Shiobion Slepers, Milan Nicolai, Mark Doldersum, Sem Jansink

6°C

Slagharen

Sunny

Humidity: 44%

Wind: 33.80 km/h

  • 03 Jan 2019 7°C 3°C
  • 04 Jan 2019 8°C 1°C